2016 BP Grade 3T 001
Unknown2016 BP Grade 3S 002
Unknown2016 BP Grade 3S 001
Unknown2016 BP Grade 3N 002
Unknown2016 BP Grade 3N 002
Unknown2015 BP Grade 3T
Unknown2015 BP Grade 3N
Unknown2015 BP Grade 3D
Unknown2012 BP Grade 3N Class
Unknown2012 BP Grade 3H Class
Unknown2012 BP Grade 3D Class
Unknown2011 BP Marimba Band Grade 3:
[Not in seating order]: Connor Alves; Alexander Petika; Mudiwa Shamuyarira; Lwazi Matiwaza; Sicelo Mahlangu; Jacques Delport; Willem Van Ryswyck; Jaime Lewis; Matthew Pilling; Ryan Waddell; Mark Van Der Poel; Shaun Karlsson; James Macdonald; Connor Tebbutt; Michael Hinrichs; Thato Bernardo; Spiridon Argirys; James Cullinan; Donovan Lupke; Jordan Homann; Ian Parsons; Michael Laburn; Tendekai Mawoneke; Davied Mak; Kian Fiskerstrand; Michael Millard; Jason Brown; Erich van Beek; Ryan Bertschinger; Gareth McDonic; Luke Hill; Teagan Green; Londani Msimang; Luke Parlabean; Brandon Booysen; Thabang Royds; Brandon Vermaak; Martin Currin; Jordan Smith; Michael Stewart; Stephan Van Huyssteen; Brett Jakins; Binyavanga Nyirinkindi; Nicholas Rogers;
2011 BP Grade 3N Class
Unknown2011 BP Grade 3K Class
Unknown2011 BP Grade 3D Class
Unknown2010 BP Grade 3T Class
Unknown2010 BP Grade 3N Class
Unknown2010 BP Grade 3K Class
Unknown2010 BP Grade 3D Class
Unknown2009 BP Grade 3N class:
[Not in seating order]: Dylan Christopher Arnold; Matthew Jett Beresford; Ryan Stanton Bertschinger; Andrew Barry Cameron; Michael Peter Cook; Bradley Marlon Cooper; Thomas Aidan Keogh; Keith Kromhout; Michael Kropp; Kopano Leeuw; Davied Mak; Hlamalani Malungani; Michael Robert Millard; Matthew Mark Mitchley; Conor Liam Murray; Bongani Ntsakani Rhulani Musikavanhu; Lancian Naidoo; Bono-Likhethwa Nematswerani; Cameron Ross Painting; Gregory Thomas Pienaar; Shane Prinsloo; Michael Guy Salmon; Harry Oliver Saner; Brian Tshivhase; Erich van Beek; James Ritchie Van Heerden; Max Weihe;
2009 BP Grade 3K class:
[Not in seating order]: Jason Scott Brown; Joshua Casey; Wainaina Chuene; Thomas Curd; Brendan William Doyle; Matthew Michael Muller Durek; Jack Thomas Dyer; Nicholas Glen Fraser; Matthew Grant Galatis; Edward David Gibbons; Alexander Nicholas Gordon; Joshua William Harvey; Joram Hinds; Lindani Ntokozo Khoza; Noah James Kirby; Rory James Libera; Njabulo Mabena; Dimitri Manganadelis; Tshedza Ofentse Marole; Tashen Devendran Moodley; Keaton Fred Murray; Rekgabile Hlomla Nyhonyha; Nicholas Matthew Rogers; Bhekumuzi Shezi; Matthew Barry Stransky; Michael David Swart; James Macdonald Waddell;
2009 BP Grade 3D class:
[Not in seating order]: Seyuran Arran; Gregory Bruynse; Caleb Jordan Chilvers; Dylan Mc Kay Copeland; Samuel Lex Geddie; Vuyo Goocin; Kylen Govender; Matthew Sean Kamps; Gareth Michael King; Brett Ryan Kruger; Liam Cameron Laidlaw; Benjamin Karl Lawrenz; Kenneth Lin; Ryan Macfarlane; Ijaz Mohamed; Courtney James Morton; Robert-Reece Callender North; Kristan Alexander O'Brien; Asanda Aphiwe Radebe; Thabang Kenneth Thapelo Royds; Matthew Michel Shehab; Luke Andrew Smith; Ngaya Swai; Dax William Traill; Lance Daniel van Doorene; Justin James Van Tubbergh; Liam Jason Wales;
2008 BP Grade 3 Class group 003
Unknown2008 BP Grade 3 Class group 002
Unknown2008 BP Grade 3 Class group 001
Unknown1996 GP Sport Mini Olympics 004
Girls' College1996 Sport Mini Olympics 003
Girls' College1996 GP Sport Mini Olympics 002
Girls' College1996 GP Sport Mini Olympics 001
Girls' College1995 GP Grade 3 Projects 001